2018 labākās kvalitātes sintētiskās zāles ainava dārza apdarei

2018 labākās kvalitātes sintētiskās zāles ainava dārza apdarei

Pāļu augstums: 40 / 45mm Mērītājs: 3/8 collu blīvums: 16800
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Dārzu detaļās, kā ainavu apvienojumā, ir diezgan bieži izmantot sintētiskās zāles vislabākajā kvalitātē . Tas var spēlēt labu lomu ēkā, reljefā, ceļiem un krūmiem.

1. Vislabākās kvalitātes sintētiskās zāles un reljefs:

Ja vislabākās kvalitātes sintētiskās zāles segumi un reljefs ar laiku, integrētu reljefu un mākslīgo kūdra, mākslīgais kūdras paklājs var būt reljefa skaistums no kontrasta, to bieži izmanto nelielā dārzā, dārzā, parkā, dzīvojamos un citos gleznainos apgabalos , jo īpaši pēc mikoras reljefa pārveidošanas, kas izraisīs nelielas virsmas izmaiņas, būs kārtīgāks, mākslīgā kūdra var kļūt labāk redzama, bet, ja reljefs ir salīdzinoši liels un atvērts un plakans ar mākslīgo dūņu paklāju , var labāk atspoguļot sarežģīto reljefu.

Divi Mākslīgās zāles un ēkas cena:

Visa ēka, neatkarīgi no tā, vai tas ir izmantošanas koeficients vai pozīcija, ir ļoti svarīga, jo zāle ir relatīvi zema un atbilstoša tukša, var atspoguļot arhitektūras dizaina iezīmju kontrasta izmantošanu, apvienojumā ar mākslīgās zāles cenas plastiskumu , ēka cietā līnijā pēc mīkstināšanas koncepcijas. Bagātīgās mākslinieciskās kompozīcijas ainava, ja vēlaties, lai organisms kļūtu labvēlīgāks attiecībā uz ainavas vides, apkārtējās vides un celtniecības vides prasībām, ir jākoordinē ar Ping mākslīgo kūdru ātri, lai efekts būtu acīmredzams, to bieži izmanto arhitektūras un vides regulējums.


Hot Tags: 2018 labākās kvalitātes sintētiskās zāles ainava dārza apdarei, ražotāji, piegādātāji, kompānija, cenas

Izmeklēšana

You Might Also Like