Fake Lawn mākslīgā kūdras paklājs mājas dārza apdarei

Fake Lawn mākslīgā kūdras paklājs mājas dārza apdarei

Ķīpu augstums: 35mm. Gabarīts: 3/8 collu blīvums: 16800
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Kādas kvalitātes problēmas radīs nepareiza izejvielu atlase un nepareizs mākslīgā kūdras paklāja ražošanas process? Mākslīgās zāles cena

* pirmā mākslīgā kūdras krāsa nav vienāda, krāsa parādīsies nopietnāka, ja pēc apstrādes mākslīgā kūdras paklājs pēc krāsas ir atšķirīgs, vienlaikus ieliekot to vienā vietā, būs nopietna krāsa, tādēļ tikpat daudz dziju biezuma un krāsu vārdu , taču tas joprojām ir salīdzinoši grūti, ja tehnoloģija neatbilst principam, kas nosaka dzijas zīmēšanas iekārtas pēc ražošanas, kas ir vairāk pakļautas krāsai.

Saules gaisma vai mākslīgais kūdras paklājs to izraisa, galvenokārt tādēļ, ka nodilumizturīgums un grunts stiprība neatbilst prasībām, tāpēc grunts uzliku un nodilums ir svarīgs solis, ņemot vērā mākslīgās zāles kvalitātes cenu; bet mākslīgās zāles un stieples cenas fenomena parādīšanās var būt saistīta arī ar trieciena aizmuguri. Tehnoloģija nav pietiekami nobriedusi, piemēram, pat nesasniedzot berzi, vai salīdzināt zema zāle ar nodiluma izturību.

Mākslīgā kūdras zāles spilgtums ir nepietiekams, un tā ir vairāk pakļauta statiskajai berzei, mākslīgā kūdras spilgtuma un antistatiskajām īpašībām ir galvenās problēmas tās kvalitātē, jo tā būs tieši saistīta ar kustības un nobrāzumu sekām biežums, faktiski galvenie mākslīgā kūdras un citu produktu novērtēšanas kritēriji būtībā ir vienādi, galvenā uzmanība tiek pievērsta grunts uzliku un zāles un citu izejvielu izvēlei.


Hot Tags: viltus zāle mākslīgā kūdras paklājs mājas dārza apdarei, ražotāji, piegādātāji, kompānija, cenas

Izmeklēšana

You Might Also Like