Pārdošanas rūpnīcas futbola laukums Mākslīgā tīruma cena par kvadrātmetru

Pārdošanas rūpnīcas futbola laukums Mākslīgā tīruma cena par kvadrātmetru

Ķīpu augstums: 50mm. Gabarīts: 5/8 collu. Blīvums: 10080
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Izbaudiet futbola spēli, kam būs daudz brāļu, un tur ir vēl vīrieši, lai arī mēs * futbols ne vienmēr ir tik lieliski, bet dažas starptautiskas spēles vēl arvien ir ļoti aizraujošas, taču daudziem brāļiem nevajadzētu zināt, ka futbols visvairāk tiek izvēlēts mākslīgā kūdra kvadrātpēda

, bet tur ir arī daudzas futbola vietas, ir dabīgā žetonu izvēle, daudzi neprofesionāļi bieži tiek sajaukti, ir mākslīgā kūdras cena par kvadrātpēdu ir dabiska zāle, tad ar kādām priekšrocībām ir futbola laukums ar mākslīgo kūdru?

Iegādāties sintētisko zālienu Mākslīgā tīruma cena par kvadrātpēdas un dabīgās zāles lielām atšķirībām ir atkarīga no fiziskās slodzes veiktspējas, sintētisko zaļo mākslīgo kūdru iepirkšanas vietu izmantošana ir daudz augstāka nekā dabiskā zāle cietības dēļ, jo mākslīgais kūdra ir fundamentāla ķīmiskā šķiedra, ķīmiskā šķiedra konfliktā būs daudz mazāks nekā zāliena zāles koeficients, tādēļ, ja tas tiek izmantots futbola vietās, kas var izraisīt strauju atsitiena ātrumu, vai arī tas kontrastam ievērojami palielināja sportista grūtības kontrolēt bumbu.

Izmantojot iepriekš minēto ievadu, ikvienam būtu jāzina, kāpēc izmantot sintētisko kūdras piegādātāja mākslīgo zāli futbola laukumā. Faktiski futbola laukumā tiek izmantota ne tikai sintētiskā kūdra piegādātāja mākslīgā kūdra, bet arī lielie badmintona stadioni un biljarda stadioni un stadioni, kā arī stadioni un stadioni.


Hot Tags: visa pārdošanas fabrika futbola laukums mākslīgā kūdras cena par kvadrātpēdu, ražotāji, piegādātāji, kompānija, cenas

Izmeklēšana

You Might Also Like