Jautājumi par mākslīgo zāle

- Jan 23, 2018-


1. Kas ir sintētiskā kūdra ?

Jaunākās sintētiskās kūdras paaudzes ir zāles veida virsmas pārklājums, kas pēc savas izskata un funkcijām atdarina sulīgu dabisko zāle. Izmantojot sporta spēļu laukumos, tas nodrošina konsekventu visu gadu ilgu, pilnvērtīgu spēļu virsmu, kas izveidota, lai izturētu ilgstošu izmantošanu bez dīkstāves, lai atgūtu. Izmantojot to kā ainavu segumu, sintētiskā kūdra nodrošina nelielu apkopi, nezāļu augu segumu, kas nav nepieciešams padzīt vai apaugļot. Greenlower sintētiskā zāle piegādātāja

 

2. Kā tiek ražots jērs?

Mūsdienās lielākā daļa mūsdienu sintētisko kūdras sistēmu ietver drenāžas slāni, daudzslāņu pamatnes sistēmu un elastīgas zāliena asmeņus, kas ir uzpildīti ar granulētu pildvielu, kas līdzinās dabiskajam kūdra. "Piepildīts" nozīmē, ka mākslīgie zāliena asmeņi ir izvietoti ar augšējo augsni, kas izveidota ar smiltīm un / vai granulētu otrreizēji pārstrādātu riepu kaučuku vai citiem materiāliem, kas nodrošina nepieciešamo stabilitāti, viendabīgumu un elastīgumu. Katrs asmens parasti atrodas virs uzpildes materiāla. Tipisko garumu un kvalitāti nosaka īpašās darbības prasības.

 

3. Ko jūra sastāv?

Mākslīgie pavedieni ir šūtīti ar sekundāro pamatmateriālu, parasti izgatavoti no austiem polipropilēniem, un var pievienot papildu pamatnes slāņus, lai absorbētu lateksu un nodrošinātu uzlabotu izmēru stabilitāti. Tas ir pārklāts ar vai nu lateksu, vai poliuretānu, lai nodrošinātu trošu atslēgu un uzlabotu paklāja stabilitāti.

 

4. Kā jūra aizplūst?

Lielākajai daļai paklāju būs pievienoti drenāžas caurumi, kas ļaus brīvi nožūt caur virsmu

 

5. Kāda ir svārstību blīvuma atšķirība?

Atkarībā no lietošanas, parasti paklāji ir no 5 mm līdz 70 mm pāļu augstumā. Pulēšanas gabarīts var atšķirties no 1/8 gabarīta (par zemu cenu dekoratīviem paklājiem) līdz 3/4 gabarītiem garām pāļu virsmām ar vislabāko cenu mākslīgo zāles

 

6. Vai paklāji vienmēr ir asfalta taisnās līnijās?

Lielākā daļa paklāju ir taisnās līnijās, bet specializētās mašīnas ļauj izmantot zigzaga vai Lazy-S stiepļus, kas rada blīvāku izskatu.

 

7. Izņemot mākslīgās zvērādas zāles (cenas), izņemot mākslīgās zvērādas zālaugu zāles ( arī citas ) ?

Jā, ir iespējama arī aušana un adīšana mākslīgās dzijas uz auduma.